Yatirimlar

Bugün en yüksek getiriye sahip yatırım türü gayrimenkul yatırımıdır. Kuzey Kıbrıs'ın gayrimenkul sektöründe favori olmasının başlıca nedenleri var.  Bu nedenlerden biri de yatırımcılara kısa, orta veya uzun vadede kar sağlamasıdır.  Yüksek kar getiren gayrimenkul yatırımları hiçbir koşulda değerini kaybetmez ve her geçen gün büyümektedir.  Bu nedenle Kıbrıs'ta gayrimenkul yatırımı yaparak gelirlerini artırmak isteyen yatırımcılar KKTC emlak bülteni'ni yakından takip ediyor.
KKTC gayrimenkul yatırım için eşsiz bir seçimdir. İşte Kuzey Kıbrıs'ı tercih nedenleri!
Kuzey Kıbrıs, çok çeşitli konum seçenekleri, tatil köyleri ve gayrimenkul sektörlerine sahip bir ada ülkesidir.  Kuzey Kıbrıs, büyük şehirlerde olduğu gibi trafikte de çevre kirliliğine ve stresli bir yaşam tarzına yol açan sorunların yaşanmadığı bir ada ülkesidir.  Kuzey Kıbrıs yatırım açısından birçok avantajı olan bir ada ülkesidir – konum
Doğayla uyum içinde yaşamayı ve deniz kenarındaki evleri tercih edenler, Kuzey Kıbrıs'taki evleri tercih ediyor.  Kıbrıs'ta yatırım için bir eve sahip olmak, orada yaşamanın avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir.  Ayrıca evinizin bulunduğu alan ve sağladığı faydalar yatırım sektöründe değer katmasına yardımcı olan faktörler arasındadır.  Bu nedenle, iyi komşuluk ilişkileri olan merkezi, pitoresk bir alana yatırım yapmanızı öneririz.
kuzey Kıbrıs rekreasyon ve yaşam için idealdir

 El değmemiş plajları, keşfedilip ziyaret edilebilecek çeşitli tarihi ve turistik yerleri ile bu hayata dahil olmak için bir telefon yeterli!  Gold Mark, Kktc'deki benzersiz yetenekleri ve binlerce gayrimenkul seçeneği sayesinde artık gayrimenkul sektörüne yatırım yaparak size ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

 Temiz plajları, gece hayatı, eğlencesi, tarihi mekanları ve kaliteli yaşam koşullarıyla tanınan bir ada ülkesi olan Kuzey Kıbrıs, Akdeniz bölgesinde Sicilya ve Sardunya'dan sonra üçüncü adadır.  Kuzey Kıbrıs adası yılda 300 gün güneşlidir.  Kış ayları sert olmasa da ılık ve biraz yağışlıdır.  Bu nedenle Kıbrıs, tatil ve hatta konaklama için en ideal ülkelerden biridir.
 Kıbrıs'ın en yaşanabilir bölgeleri

 Kıbrıs'ta bir tatil mülküne de sahip olabilirsiniz.  Kıbrıs kalmak için vazgeçilmez bir yer olduğundan, satın aldığınız bir evi başka bir fırsat olarak kiralayabilirsiniz.

 Birçok lokasyonu ve çeşitli gayrimenkul yatırım seçenekleri ile Kıbrıs gayrimenkul sektörü için vazgeçilmezdir.  İşte bu yerlerden bazıları:

 1. Girne
 2.Alsancak
 3. Long Beach İskelesi,
4. Mağusa
Çeşitli gayrimenkul seçeneklerine sahip olarak KKTC gayrimenkul sektörünün gözdesi olan bu dört yerleşim alanından herhangi birinde ev sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir veya daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 Size en uygun hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
Şu anda birçok kişi gayrimenkule yatırım yapmayı tercih ediyor. Gayrimenkule yatırım yapmak, yaşamak için bir ev satın almak değildir. Bu tür bir yatırım aynı zamanda gelecekteki kar için gayrimenkul satın almak anlamına gelir.
 
Kuzey Kıbrıs yatırım için en güzel ülkelerden biridir. Kıbrıs, yatırımcıların ve turistlerin sevdiği bir ülkedir. Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul birçok yatırımcı için birçok avantaj sunmaktadır. 

Gayrimenkul Yatırımı Nedir?      
 
Gayrimenkule yatırım yapmak, gayrimenkulü sadece birincil konut olarak kullanmak yerine gelir elde etmek için bir yatırım olarak satın almak anlamına gelir. Herhangi bir gayrimenkul arazi, bina, altyapı ve diğer maddi mülklere devredilir. Evlerin, arsaların, bahçelerin ve benzeri mülklerin ortak adlarına “gayrimenkul" denir. 

Gayrimenkule nasıl yatırım yapılır?          
 
Gayrimenkul yatırımlarına gelince, öncelikle hangi yatırımları yapacağınıza karar vermelisiniz. Bir ev mi, bir dükkan mı, bir arsa mı alacaksın? Önceden karar vermeniz gereken bir diğer konu da doğru bölge seçimidir. Satın alacağınız mülkün gelişecek bölgede yer aldığına dikkat etmelisiniz.
 
Ayrıca, bir bölge seçerken, büyük inşaat şirketlerini takip edebilirsiniz. Büyük şirketlerin yatırım yaptığı bölgelerde arazi satın almak da gelecekte para kazanmanıza izin verecektir. Konuta yatırım yapabilmek için ulaşım noktalarına yakınlığına ve merkezi bir noktadaki konumuna dikkat etmelisiniz. Böyle bir mülke sahip olmak gelecekte daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bir ev satın almak akıllıca bir yatırım mı?  
 
Döviz ve altın kurundaki son dalgalanmalara rağmen, birçok kişi gayrimenkulün en iyi yatırım aracı olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle profesyonel gayrimenkul danışmanları olarak hem yatırım hem de kiralama amaçlı gayrimenkulleri öneriyoruz. Çeşitli hizmetlerimizle bu sektöre yatırım yapabilir ve karınızı artırabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları, birçok yatırım alanının en karlı ve karlı olanıdır. Ayrıca doğru hamleler ve kararlarla büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Bir Yatırım evi nereden alınır?    
 
Gayrimenkul yatırımları denilince akla ilk gelen yer sıcak iklim, temiz hava, güneş ve denizdir. Kıbrıs, harika bir yaşamın, rekreasyonun, yatırımın tüm avantajlarının gururlu bir temsilcisidir. Ilıman iklimi, insanları ve eşsiz evleri ile Kıbrıs gayrimenkul sektöründeki yatırımcılar için çok karlı. Gayrimenkul yatırımlarından kar elde etmek için, satın almak istediğiniz mülkü ucuzken satın almanız ve değeri arttığında satmanız gerekir. Kıbrıs'ta gayrimenkul yatırım hakkında bilmeniz gereken birçok faktör vardır.  
 
Neden Kuzey Kıbrıs'a taşınmalısınız?

Kent yaşamının yarattığı gürültü ve kirlilikten kaçınmak için çoğumuz doğa ile uyum içinde yaşamayı tercih ediyoruz. Gayrimenkul sektörünün doğayla yakından bağlantılı olmasının yanı sıra yatırım açısından da karlı olması hemen herkesin ev sahibi olmak istemesini sağlamıştır. Kural olarak deniz kenarındaki evlerde yaşamak isteyenler Kktc'nin gayrimenkul sektöründe satılık ev seçeneklerine yöneliyor.
 
Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul, temiz havası ve Kıbrıs'ın eşsiz denizi nedeniyle yatırımcılar için karlıdır. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul, mutlu bir yaşam ve karlı yatırımlar için doğru seçimdir.
- Temiz ve temiz hava
Kıbrıs denizi, havası, sokakları ile huzuru hissettirecek eşsiz bir ada ülkesidir. Gece hayatıyla tanınan liman kentleri temiz ve doğayla iç içe. 
 
Dünyanın dört bir yanından insanlar Akdeniz'in sularında yüzmek, temiz hava solumak, otellerde kalmak için Kıbrıs'a geliyorlar. Başarılı bir gayrimenkul işine sahip olmak ve Kıbrıs'ta bir ev sahibi olmak, tüm bu avantajların parmaklarınızın ucunda olduğu anlamına gelir.
- Güvence
Kuzey Kıbrıs'ta suç oranı düşüktür. Kuzey Kıbrıs'a yatırım yapmak, kararlı bir şekilde verebileceğiniz en mantıklı kararlardan biridir. Kuzey Kıbrıs en güvenli yerlerden biridir ve Avrupa'da suçsuzlaştırma açısından 3. sıradadır. Bu konforlu bir konaklama için önemli bir rol oynar.
 
Kuzey Kıbrıs'a yatırım yapmanın diğer nedenleri arasında siyasi güvenlik, KDV oranları, gayrimenkul alım satımının maliyeti, garantili kira geliri sayılabilir. Tüm Doğu Avrupa ülkelerinin vatandaşları için vizesiz giriş, Avrupa'ya göre daha uygun emlak fiyatları ve yüksek kira getirileri gibi nedenler de var.
Giriş