İletişim

Satar Estates- Real Estate Agency

Addres: Ceylan sokak Sahra site C blok D3-Çatalkoy - Girne-Mersın, Türkey
 
English, Turkçe:  +90 533 833 4049 (0533 833 4049 KKTC`de)
Email: tanyashatarcy@gmail.com
Facebook/Instagram: @satarestates   
 
Tanya Satar

TANYA SATAR, DirektörHAKKIMIZDA
Akdeniz'in incisi Kuzey Kıbrıs’a ve Satar Emlak’a hoş geldiniz.
Kuzey Kıbrıs'ın Premium Emlak acentelerinden biri olarak 2009 yılından beridir, biriktirmiş tecrübeleriyle  Tanya Satar tarafından 2017 yılında kurulmuş bir Emlak danışmanlığı hizmet sektördür. Kuzey Kıbrıs’ta kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile insanların hayallerini  gerçekleşmesine ve ev sahibi olmalarına yardım etmektedir.

Bizim Farkımız Nedir?
  Satar Emlak sadece küçük bir ekip ve az müşteri ile daha yakın, daha sıcak iletişim kurup, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmektedir. Bir müşteri bize belirlediği bütçeyle yaklaştığında ve bizden hayallerindeki evi bulmalarına yardım etmemizi istediğinde, elimizde her zaman müşterilerimize sunacağımız özel ve benzersiz birçok seçenek vardır. Müşterimizin ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek İngilizce-Türkçe –Rusça- Moğolca dillerde iletişim potansiyeline sahibiz. Onun için müşterilerimize verilen hizmet ve gösterilen özen ile gurur duyuyoruz.
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları üzerine profesyonel, içten ve samimi iletişim kurabiliyoruz. Sonuçta insanların gayrimenkul sahibi olması sadece para harcaması değil, duygusal bir bağ oluşturmasıdır.
Biz herkesten nadir bulunacak kadar samimi, dürüst ve tecrübeli küçük bir ekibiz.
Bizi tercih ettiniz için çok şanslısınız ve biz bunun için teşekkür ederiz.

Tanya Satar - Moğolistan uyruklu 2006 yılından beri KKTC de ikamet eden hayata karşı Kadın SavaşçıJ, tutkulu, coşkulu, sıcak, sevgi dolu ve 2 kız çocuk annesidir. Yaşadığımız Adadaki insanlar ve gayrimenkullerin değerini, yerel bölge değerini   ve kendi memleketi gibi ezbere bilecek kadar mesleğine hakkimdir.Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için satıcıları ve müşterileri hep memnun eden, tanılan  , profesyonel, başarılı bir gayrimenkul danışmanı ve iş sahibidir. 
Servislerimiz:
SATILIK - KİRALIK KONUTLAR - TİCARI EMLAK - ARSA/ARAZI - HOTEL/CASİNO. 

 
Giriş